Reference

„Paní Sudíková byla skvělá a profesionální, pokud bude možnost, zcela určitě s ní plánujeme spolupracovat i do budoucna, a doporučujeme ji i ostatním.“ Jitka Žídková ACELab Europe s.r.o.

„Byl jsem víc než nadmíru spokojen s profesionálním přístupem, vlídností, vstřícností, schopností pracovat s detailem i celkem v souvislostech. Lidský přístup, bezprostřednost a upřímnost, to vše doprovázelo bezchybnou realizaci zakázky. Navnímala moje potřeby, vše vysvětlila, profesně vysvětlila postup a zastřešila tak, aby výsledek byl plně odpovídající. Doporučuji paní magistru všem, kteří cokoliv potřebují ve "francouzském prostředí". Mgr. Ing. Luděk Lávička MC TRITON

„S přístupem a profesionalitou paní překladatelky jsme byli naprosto spokojeni, nebyl pro ni problém s klientem řešit ani složité technické záležitosti.“ Jaroslav Borovský Legios Loco a.s. 

„S paní Blankou Sudíkovou jsme byli spokojeni při spolupráci na několika zakázkách. Kromě odborných kvalit oceňuji vždy pozitivní přístup i v případě náročnějších podmínek v terénu.“ Marcela Drotárová HR Specialista COLAS CZ, a. s. 

„Paní Sudíková pro nás realizovala již několik ověřených i neověřených překladů mezi českým a francouzským jazykem, včetně velmi obsáhlých složitých textů. Vždy jsme byli velmi spokojeni s její prací i solidním férovým jednáním. Její překladatelské a tlumočnické služby můžeme všem potencionálním zájemcům vřele doporučit.“ Petr Myslík Managing Director PRAGUE INSTITUTE s.r.o.

Ministerstvo vnitra, Odbor azylové a migrační politiky (jednání s žadateli)
Policie ČR, Útvar odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování (výslechy, mezinárodní právní spolupráce)
Cizinecká policie (pohovory s žadateli)
Národní muzeum Praha (projekt spolupráce s alžírskými muzejními institucemi) 
Colas a.s. (průběžné audity, školení pokládkových čet, jednání s odbory) 
Legios Louny a.s. (jednání s klienty) 
Faurecia Písek a.s. (dlouhodobé nábory, asistence v provozu) 
AutoDemoPlast, s.r.o. (školení v provozu) 
Parker Hannifin Industrial, s.r.o. (školení zaměstnanců) 
Harvardský investiční holding a.s. - v likvidaci (jednání se zahraničním právním zástupcem) 
Inženýrské a dopravní stavby Olomouc, a.s.(jednání s obchodním partnerem) 
Natek Service Czech Republic, s.r.o. (jednání u notáře) 
St. Hubertus Hunting tours, s.r.o. (jednání s klienty) 
Střední škola technická, Praha (evropský projekt spolupráce)
Kazak Communication, s.r.o. (česká verze webových stránek) 
Coral-shop, s.r.o. (překlady produktové dokumentace) 
SITE CZ, s.r.o. (překlady stanov) 
Elektroline, a.s. (překlady výpisů z obchodního rejstříku)
...